Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Dziadowice - Oferty sprzedaży działek

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

160 000 zł6 294 m² 25,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Czy wiesz, że już 15 minut w lesie obniża poziom kortyzolu (hormonu stresu), a po 4 dniach w naturze, kreatywność w rozwiązywaniu problemów skacze aż o 50 procent? To wnioski,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana uzbrojona Laski

Laski(Dziadowice + 14 km)

75 000 zł1 649 m² 45,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1649 m2 położoną w miejscowości Laski, gmina Przykona, powiat turecki. Działka o numerze geodezyjnym 151/3,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Perłowa

Turek(Dziadowice + 10 km)

200 000 zł1 193 m² 167,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działk i budowlan e Prezentujemy na sprzedaż 2 działki budowlane położone w Turku, przy ul. Perłowej. Działka o numerze geodezyjnym 9 77 , o regularnym kształcie prostokąta ,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Małoszyna

Małoszyna(Dziadowice + 11 km)

260 000 zł13 700 m² 18,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlano rolno leśna Małoszyna, gm. Władysławów, powiat turecki Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową położoną w miejscowości Małoszyna,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Brzeźno

Brzeźno(Dziadowice + 23 km)

103 000 zł1 172 m² 87,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferuję na sprzedaż ładną, prostokątną, działkę o powierzchni ok 12 ar w Brzeżnie, gmina Krzymów, powiat Koniński. > działka jest w kształcie prostokątna, o płaskim terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna uzbrojona Krągola Pierwsza

Krągola Pierwsza(Dziadowice + 20 km)

1 280 000 zł11 633 m² 110,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz idealnego miejsca na budowę domu, gdzie z tarasu będziesz mieć widok na ścianę lasu, a jednocześnie dojazd do Konina zajmie Ci zaledwie kilka minut? Ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Nowe Paprockie Holendry

Nowe Paprockie Holendry(Dziadowice + 22 km)

109 000 zł3 100 m² 35,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Malowniczo położona działka w otoczeniu lasów i pól poleca się na sprzedaż :) Marzysz o wybudowaniu domu w miejscu gdzie czas płynie wolniej, wokół jest cisza i natura.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Laski

Laski(Dziadowice + 14 km)

75 000 zł1 607 m² 46,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Prezentujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1607 m2 położoną w miejscowości Laski, gmina Przykona, powiat turecki. Działka o numerze geodezyjnym 3151/1,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa przy lesie Kępina

Kępina(Dziadowice + 15 km)

95 000 zł3 428 m² 27,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 7 działek położonych w miejscowości Kępina, woj. Wielkopolskie. Tereny objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (mpzp) z przeznaczeniem: - zabudowa siedliskowa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Ceków

Ceków(Dziadowice + 13 km)

200 000 zł1 250 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży działki budowlane, ceków Do sprzedaży oferujemy cztery działki budowlane o zbliżonych powierzchniach, każda około 1250 m , zlokalizowane w miejscowości Ceków,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Genowefa

Genowefa(Dziadowice + 21 km)

249 000 zł5 400 m² 46,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka zlokalizowana bezpośrednio przy drodze krajowej nr 92 (konin-Koło). Lokalizacja: genowefa, gm. Krzymów zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej nr 92.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka leśna Dziadowice

Dziadowice,wielkopolskie

119 250 zł15 900 m² 7,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki leśne po dawnym gospodarstwie rolnym o powierzchni 1,59ha (nr 766/1 i 766/2) w Dziadowicach gmina Malanów zlokalizowana przy drodze gminnej. Front szerokość ok. 70m.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij